Skip to content

Folk Metal

6 thoughts on “ Oj Djevojko Jesi Li Zaspala - Hamid Ragipović Besko - Kad Pođoh Da Se Prošetam (Vinyl, LP, Album)

  1. Hamid Ragipović Besko — Hajde, hajde, najljepša — Tekst. Učitava se Sto momaka imas znam Al' te nikom ja ne dam Cujes li me jaro moj Sve sto imam dacu njoj Hajde, hajde,najljepsa Samo tebe volim ja Sve sto imam prodacu Samo tebe imacu Kupicu ti haljinu Vjencanicu najbolju Reci majci dolazim Da te sutra zaprosim Zvacu nase drugove.
  2. Aug 09,  · "Narodne pjesme Bosne i Sandzaka" _ Jugoton´ Aranzmani i muzicka pratnja,Orkestar Spase Beraka.
  3. Entdecken Sie Oj Djevojko Jesi Li Zaspala von Hamid Ragipović-Besko bei Amazon Music. Werbefrei streamen oder als CD und MP3 kaufen bei catapocardwabmaililanddemosuppjus.coinfo
  4. Nov 13,  · 50+ videos Play all Mix - Hamid Ragipovic Besko - Mujo djogu po mejdanu hoda - (Audio) YouTube Safet Isovic - Mujo Djogu po mejdanu voda - (Official video ) - Duration: Safet Isović.
  5. Fillimisht na u tha se duhej kohë sa të forconte pozicionin e tij, më pas në e takova prapë dhe i ofrova edhe një zgjidhje si ta zgjidhte më lehtë duke e kapur Budjon Meçen, pasi gjendej në Shqipëri. Më orientoi te Saimir Tahiri, që ishte atëkohë ministër i Brendshëm. Ai më tha t’ia cojë të gjitha infot që të merrej.

Leave a Comment